Top Menu
Menu

Vybrat dárek pro muže nemusí být horor, máme pro vás několik chytrých tipů

0 Comments

Láska prochází žaludkem

Ano, je to tak. Málokterý chlap pohrdne něčím k snědku. Zatímco my ženy se snažíme si držet linii, muži si občas rádi dopřejí něco dobrého. Takže postačí vyrazit do obchodu a vybrat dobroty, které má oslavenec nejraději. Můžete ho potěšit speciální edicí francouzských sýrů, výběrem toho nejlepšího z moří či pěkné pikantní maďarskou klobásou.

dárek_k_jídlu

Fantazii a chuti se meze nekladou. A to samé platí i o dobré lahvi. Málokdo odolá výbornému italskému vínu, skotské whisky či výběrem holandských piv. Na trhu existují e-shopy, které vám nabídnou balíček dobrot přesně podle chuti vašeho drahého muže.

Takové to technické

Pokud je muž kutil a tráví čas v dílně či na zahradě, máte také spoustu možností, čím ho obdarovat. Na zahradu a do dílny totiž existuje spousta chytrého nářadí, které se pánům hodí. Na zahradu můžete vybrat teleskopické nůžky na stromy či „zastříhavač“ na trávu pro puntičkáře. Do dílny potom multifunkční přístroj, který umí vyřezat kde jaký tvar, či vrtačku na baterii. A jako vhodnou maličkost, můžete vybrat malou sadu nářadí, která se vejde do kapsy. Chlapi ocení i cokoliv, co se týká aut. Ať už se jedná o autokosmetiku či nějaké doplňky jako je držák na pití či mobil, originální samolepku nebo přívěsek.

Hračky pro dospělé

Ne, nebojte, nemyslím teď žádné erotické pomůcky. I když partner by možná něco takového ocenil. Na mysli mám luxusní elektroniku. Můžete pořídit různé herní konzole, které vám zajistí možnost dalších dárků na příští Vánoce či narozeniny v podobě her do této konzole. Drahého můžete obdarovat mobilním telefonem, bezdrátovými sluchátky či bluetooth reproduktorem

chytrá_televize

Ten je opravdu praktický. Telefon má u sebe člověk pořád a poslech oblíbené hudby je k nezaplacení. Pořídit můžete například i holicí strojek či tablet. Moderní aplikace či hry do tabletu určitě ocení většina pánů. A samozřejmě naprostá top mezi elektronikou je televize. Ale ta už je v trochu jiné cenové kategorii.