Top Menu
Menu

Prodej bublinkové fólie v různých šířkách a délkách

0 Comments

Bublinková fólie prodej https://www.balteto.cz/ zaujímá čelní místo na trhu v odvětví balicího a výplňového sortimentu pro firmy i jednotlivce, pro občanská sdružení, neziskové organizace i soukromé osoby. Ročně se jí vyrábí ve světě miliony tun a stala se v průběhu několika předchozích desetiletí doslova hitem. Je natolik šikovná a univerzální, že se vyplácí mít ji doma v zásobě. Co od ní můžete očekávat?

fólie s bublinkami

Je úžasně flexibilní – zabalíte-li do ní něco křehkého ve více vrstvách a vložíte tu věc do kartonové krabice tak, aby se v ní nepohybovala, není prakticky možné, aby došlo k jejímu poškození nebo zničení. Na bublinkové fólii je jasně prokazatelné, jak dobře fungují jednoduché fyzikální principy v praxi. Stačí docela obyčejný kus igelitu (polyetylenu) a stlačený vzduch do podoby bublinek a máte k dispozici skvělého pomocníka pro mnoho různých příležitostí – pro stěhování, malování bytu, přepravu zboží, kempování v přírodě, zahrádkaření atd.

oranžová fólie

Nemusíte se obávat o své zdraví – když se řekne „plast“, někteří z vás si možná vybaví plastické hmoty problematického charakteru, jako je PVC nebo polystyren. U těch skutečně může dojít k jakési kontaminaci s vodními zdroji, potravinami, lidskou pokožkou atp. a prokazují to mnohé nepříjemné události, které byly popsány na Internetu jako varovné případy. To se však netýká polyetylenu LDPE, a tedy i klasické bublinkové fólie, který má zdravotní atest, lze jej přímo využívat pro balení potravin a předmětů, s nimiž přijdou do styku i malé děti.

Je levná, dobře dostupná a trvanlivá – bublinkovou fólii můžete doma skladovat dlouhé roky a nic se jí nestane. Navíc ji pořídíte velice levně, můžete ji mít navinutou v roli nebo ustřiženou na požadovaný rozměr. Je to univerzální materiál, který se hodí mít v zásobě pro případ, kdy ji potřebujete mít rychle při ruce.