Top Menu
Menu

proč uzavíratelné sáčky?

0 Comments


Proč maminky tak rádi používají uzavíratelné sáčky 2pack.cz? Je to velice jednoduché. Uzavíratelné sáčky mají jednoduchý zip, který otevře i dvouleté dítě. Dostane se tak s uzavřenému jídlu, které se v něm schovává. Někdy uzavíratelné sáčky mají pomocný jezdec, který vám sáček jednoduše otevře. Je to velká pomoc pro malé děti. Sáček tak nezničí a dostanou se k obsahu. Uzavírání slouží na jednoduchém principu. Stačí přejet buďto pomocníkem z jedné strany na druhou, nebo když sáček tohoto pomocníka nemá, přejedete prsty z obou dvou stran přes uzávěr. Tak zip zapadne do sebe. Někdy je potřeba přejet o uzávěru několikrát než chytnete tu správnou polohu zipu.

uzavíratelné sáčky

Není to složité a zvládne to každý. Například i senior, který si v takovém sáčku uschoval potřebné léky, když jel s rodinou na výlet. Ovšem může sloužit i mladé ženě na uschování léku na alergii v peněžence. Je to jednoduchý způsob, kdy nemusíte brát celé patičko a nezabere vám tak v peněžence tolik místa. Uzavíratelné sáčky jsou vhodné na malé i větší svačinky. Mohou sloužit dětem do školy a školky nebo při společných výletech do přírody, kde není možnost si nějakou tu dobrotu koupit. Využijete ho vlastně vždy. Kdy chcete vzít sebou nějaké jídlo na cesty, které nejsou nijak balené.

uzavíratelné sáčky

Chleba se sýrem a salámem, sušenky, křupky pro nejmenší, nebo i něco zdravého například nakrájenou zeleninu pro vaše ratolesti. Proto tyto sáčky jsou hlavní oblibou u maminek, mohou jednoduše vzít jídlo sebou a hřiště a neřešit neskladné boxíky, které zabírají zbytečně moc místa. Ano někdy se raději vyplatí box, ale není tomu tak vždy. Jen to vyzkoušejte, až si budete dělat svačinu, na víkendový výlet do přírody přichystejte si svačinku, kterou si budete moci sníst venku na čerstvém vzduchu. Svačina v přírodě je skvělou věcí. Užijete si sluníčka a přitom si pochutnáte na sendviči nebo toustu s čerstvou zeleninou.