Top Menu
Menu

Pozor na stěhování

0 Comments

Z čeho máme při stěhování největší obavy https://stehovani-mamut.cz/z-ceho-mame-pri-stehovani-nejvetsi-obavy/? Ptáme se někdy sami sebe. A víte, co to může být? Třeba fakt, že můžeme něco doma zapomenout nebo něco po cestě ztratíme. Mě se to totiž už několikrát stalo. Ano, já jsem se už asi desetkrát stěhovala. Ale ne vlastní vinou, že jsem měla třeba nějaký problém nebo že by mě někdo z domu vyhodil. Já jsem se vždycky stěhovala kvůli svému zaměstnání, protože se mi nechtělo nikdy jezdit autem nebo vlakem či autobusem. Proto je lepší vždycky mít bydliště v místě práce. Tedy alespoň pro mě je to velmi výhodné a více pohodlné.

Největší strach máme o své děti.

A myslím, že v tom nejsem sama. A jak jsem se stále, tak stěhovala, tak se mi kolikrát stalo, že jsem někde ztratila klíče, a dokonce i mobil! Vůbec nevím, jak je to možné, když jsem stále měla mobil u sebe, ale bohužel se stalo. A já s tím nic nemohla dělat, protože když jsem ho od někoho prozváněla, tak už byl můj mobil vypnutý. Asi si ho někdo nechal. Takže to jsou ty případy, ze kterých mám při stěhování největší obavy. A z čeho byste měli největší obavy ze stěhování vy?

Umět bojový sport je skvělé.

Třeba to může být i fakt, že vás někdo může vykrást. A to si nedělám srandu. A víte proč? Protože mě se to jednou stalo. A důvod byl ten, že jsem zapomněla klíče ve dveřích a odjela jsem do nového bytu. Tak toho někdo využil a ihned si z domu něco odnesl. Odnesl si dvě krabice s dekoracemi. Krabice byly zalepené, takže zloděj nevěděl, co tam je a myslel si, kdoví co neukradne a nevydělá na tom. Naštěstí jsem tedy o nic extra vzácného nepřišla, ale i tak mě mrzel ten pocit, že jsou lidé, kteří využijí něčí neznalost a udělají škodu. Samozřejmě jsem to nahlásila na policii, ale bohužel z toho nic nebylo. Ztracené věci jsem nenašla, policie také ne. Jen jsem dostala poučení, jak se mám příště zachovat. Toto jsou třeba obavy, které máme ze stěhování. A čeho byste se báli vy? Je toho opravdu spousta, ale je jasné, že každý má svoje pocity a strachy. A více informací se můžete dočíst na našem webu.