Top Menu
Menu

Počítač MAC má vše co potřebujete, jak pro studium, podnikání tak i pro zábavu

0 Comments


Ať si vyberete jakýkoliv MAC, získáte počítač s nejnovějšími technologiemi, se kterými můžete hned po vybalení z krabice dělat úžasné věci. Skvěle se také hodí i pro studium. Pojďme si ukázat hned několik důvodů, proč zvolit MAC jako studijní nástroj.
macbook a muž

Stručná charakteristika Maca

· Prvním a jedním z nejdůležitějších argumentů pro volbu Maca je jeho jednoduché ovládání.
· Díky nejrůznějším gestům a zkratkám je jeho používání mnohem efektivnější, než u klasického počítače s Windows.
· Mac OS, operační systém Applu, nabízí celou řadu aplikací, jako například Pages, které vám práci usnadní, nemusíte tedy za drahé peníze například kupovat kancelářský balík Microsoft Office.
· Pokud máte více zařízení od Applu, je pro vás Mac skvělou volbou. Veškerá zařízení Apple totiž fungují v dokonalé symbióze a dokáží vaší práci udělat zase o něco efektivnější.
· Pokud potřebujete mobilní notebook, který je nutné nosit všude sebou, Mac vás také potěší, nabídne totiž ohromnou výdrž baterie a to na celý den.
· Pořizovací náklady této techniky jsou sice vyšší, na druhé straně neztrácí hodnotu, i po několika letech ji můžete prodat poměrně za slušné peníze.
· Ani virů se bát nemusíte, Macy mají totiž skvělou ochranu, která zaručí, že nebudete muset shánět drahé antiviry.
· Konstrukce techniky je velmi lehká, elegantní a především kvalitní. A co si budeme povídat, MacBooky jsou prostě nádherné.
· U této techniky se můžeme setkat s různými akcemi, které ocení zejména studenti, pedagogové nebo rodiče. V akci bývají například slevy 12% na MacBooky, 6% na iPady a stolní Macy nebo 20% na produkty Beats.
klávesnice pc
Mac dělá z každodenních věcí, jako je vyhledávání informací na webu, vyřizování e-mailů nebo řešení úkolů a školních rozvrhů, příjemnou činnost. Díky výkonným aplikacím, které jsou bezplatně dodávány s každým Macem, se můžete svobodně projevit. Umožnují vám dělat úžasné věci s filmy, hudbou, dokumenty, tabulkami a prezentacemi.