Top Menu
Menu

Nový kout

0 Comments

Když jsme se s přítelem stěhovali do nového domu, tak jsem přemýšlela, jak si založím pěkně krásnou koupelnu a také ložnici. Protože tyto dvě místa jsem měla opravdu nejraději, protože často taky nejvíce času relaxuji. A myslím si, že každá žena by měla mít opravdu dokonalou ložnici a taky koupelnu. Samozřejmě, když nepočítám kuchyň. A jenomže v kuchyni trávíme všichni opravdu hodně času, a to včetně mé patnáctileté dcery, která opravdu zbožňuje vaření, takže vaří ona. Ji to opravdu hrozně baví a říkala, že dobrovolně uvaří klidně každý den oběd i večeři, takže jsem byla spokojená.

Máme kvalitní sprchu.

Nicméně, když potom přišla řeč na koupelnu, tak jsem chtěla opravdu krásný sprchový kout. A sprchový kout jsem si vybrala na webové stránce instalater.info, kde mají opravdu kvalitní a nádherné sprchové kouty, které jsou tady podle poslední módy. A taky opravy koutů. Taky jsem si řekla, že kdybych měla krásný sprchový kout, tak bych taky chtěla skvěle vymalovanou kuchyně a mít tam skvělé moderní kachličky. Když jsem příteli řekla, že bych ještě možná chtěla malou vanu ke sprchovému koutu, tak přítel souhlasil, protože můj přítel se velice rád koupe. Zatímco já si nejraději sprchuji.

Ráda se sprchuji.

A já vím, že mnoho lidí to má naopak, že ženy se nejraději koupu v hluboké vaně. Jenomže já stále někam spěchám a mám dvě zaměstnání, takže pro mě sprchový kout bude naprosto ideální. A navíc taky není tak drahý, jako velká kvalitní vana. Když jsem přemýšlela kolikrát, jestli pořídím sprchový kout anebo sprchový box, byla jsem někdy bezradná. Nakonec to vyhrál sprchový kout, který je sice levnější, ale taky prostorově menší než sprchový box. Takže sprchový kout Instalater byl nakonec velice výhodný, vanu sice nemáme, ale zato máme kvalitní sprchu a celou koupenu. A pokud se vám rozbije? Stačí zavolat instalatéra, který si s tím poradí.

5/5 - (2 votes)