Top Menu
Menu

Netradiční svítidla a světla

0 Comments

Správné světlo dokáže krásně doplnit každý interiér, ať se jedná o domácnost, kavárnu, velký prostor galerie nebo třeba veřejné prostory v podobě veřejného osvětlení. Využít můžete tradičních svítidel, nebo třeba i těch netradičních, na které v každém obýváku nenarazíte.Netradiční osvětlení
Závěsná světla
Závěsná světla jsou v současné době velice moderní. Mají totiž široké využití a vypadají skvěle. Závěsná světla se využívají především v prostorách, jako jsou kavárny. Závěsná světla se většinou využívají v sadě, několik menších světel, které jsou zavěšené v promyšleném obrazci či v řadě dokážou efektně rozzářit celý prostor. Doplňují se většinou ještě o výkonnější stropní světla.
Netradiční stropní světla
Stropní světla jsou dlouhodobě jedním z nejoblíbenějších variant osvětlení domova. Ani stropní světla však nemusí být nudná a všední. V moderní době se vyrábí velké množství stropních světel, která vypadají skvěle a jsou nenáročná. Velice zajímavé jsou třeba stropní bodová světla v netradičním tvaru, třeba čtverců. Tato světla mohou být ve tvaru květin, nebo třeba v geometrických liniích.Osvětlení haly
Led panely
Led panely jsou velice oblíbené u velkých prostor. Velké galerie, nákupní centra i další velké prostory často využívají led panely, které skvěle osvětlují velký prostor, navíc pohledově nikde nezavazí. Jsou lehce udržovatelné, nepráší se na ně. Jediné co jim vadí, je vysoká vlhkost. Navíc nemusí být jen stropní, ale třeba i nástěnné. Stejně jako u ostatních svítidel je na výběr teplé, studené či neutrální světlo. To první se využívá především v odpočinkových a relaxačních zónách, studené světlo spíše v nákupních galeriích a světlo neutrální je využíváno především v kancelářích. Led panely Lightpark udělají parádu opravdu všude.
Ať se rozhodnete pro jakákoli světla, ať jsou to ty tradiční či netradiční, nebojte se nechat si poradit od opravdových odborníků.