Top Menu
Menu

Nádherná lokalita pro vaši dovolenou

0 Comments

Vyrazit si na dovolenou je skvělá věc, protože můžeme oprostit svou mysl od problémů, zahodit starosti a veškerý pracovní stres, užívat si klid a nejrůznější aktivity, které běžně nepodnikáme. Ať už vyrážíme sami nebo s dětmi, je potřeba hledat takové destinace, kde bude zábavy dosytosti. A přesně takové možnosti nabízí čenkovice ubytování. Bydlet můžete v moderně zařízených apartmánech, přičemž k dispozici jsou různě velké prostory. Pokud byste tedy chtěli přijet s přáteli, nebo vzít třeba i babičku s dědou, místa bude dost pro všechny.

Dovolená plná relaxu

Jedná se o velmi oblíbenou destinaci, protože toto ubytování leží nedaleko Bukové hory, kde se nachází sjezdovky i další objekty plné zábavy. V zimě tu budou určitě hlavním tématem lyže, protože je tu celkem pět sjezdovek v propojených areálech. A pokud byste chtěli něco většího, nedaleko se nachází resort Dolní Morava, ve kterém najdou vyžití děti i dospělí, pokročilí i začátečníci! Ale co v létě, bude tu co dělat v létě? Určitě ano! Kromě mnohých turistických stezek, které si můžete projít a udělat si pěší výlety, tu najdete velmi zajímavá místa, která umí okouzlit. V resortu Dolní Morava je například velmi oblíbená stezka v oblacích, ze které budete mít rozhled široko daleko. A cestou z ní se můžete svézt na super tobogánu. Ale tu mnohem víc, možnosti půjčit si kola, koloběžky, zajet si na zámek Velké Losiny, kde jsou mimo jiné i termály. A nedaleké Králíky nabízí možnost super koupaliště, a pro nadšence vojenské techniky i muzeum. Velmi zajímavým objektem je vodní elektrárna Dlouhé Stráně, která okouzlí i ty, kteří se o tuto sféru příliš nezajímají.

Dolní Morava

A co když nebudete chtít zůstat jen v tuzemsku? Pak doporučujeme zkusit návštěvu polského Klodzka, kde objevíte mnoho památek, dobré jídlo a třeba uděláte nějaké nákupy.

Vyrazte se ubytovat právě k nám, do klidu, krásné přírody a zároveň do moderního prostředí, ve kterém si odpočinete.