Top Menu
Menu

Kočárky do nepohody

0 Comments

Kvalita za příjemnou cenu
Kdo si myslí, že kvalitní výrobky musí stát opravdu hodně peněz, ten se plete. V dnešní době se firmy předhání, kdo nabídne lepší výrobek za nižší cenu, aby přilákal co nejvíce zákazníků. Jinak tomu není ani v oblasti dětských kočárků. Trh je jimi doslova přesycený, a tak mají rodiče z čeho vybírat. To samozřejmě motivuje výrobce k tomu, aby nabízeli kvalitní kočárky za příznivé ceny. Ne všichni mohou a chtějí dát za kočárek desítky tisíc korun, když jej stejně budete používat jen několik měsíců.

žena s kočárkem

Jednou ze společností, která che nabízet cenově dostupné, ale přesto kvalitní kočárky, je Riko. Samozřejmostí je splňování všech standardů a bezpečnostních požadavků, bez kterých by kočárky vyrábět nemohl. Dítě v něm musí být v naprostém bezpečí a musí mít dostatečný komfort, aby v něm chtělo alespoň občas pobývat. Rodiče kupují kočárky kvůli snazší manipulaci s dítětem, a hlavně kvůli snažší dopravě. Kočárek je pro mnoho rodičů neodmyslitelná součást jejich výbavičky pro miminko.

několik kočárků

Jaký byste chtěli?
Při výběru kočárku je důležité se zaměřit na to, kdo s ním bude jezdit. Tento údaj je potřebný k určení správné výšky kočárku, protože některé mohou být nižší, a ne všechny kočárky mají výškově nastavitelné madlo.
Další důležitou věcí je vědět, kam s ním budete jezdit. Některé kočárky zvládnou i lesní terén, jiné jsou vhodné jen do města.
V neposlední řadě musíte vědět, zda chcete dvojkombinaci nebo trojkombinaci, nebo jestli chcete jen hlubokou korbu a další nástavby koupíte zvlášť.

Riko nabízí dvoj i trojkombinace, různé barevné kombinace a hlavně velmi nízké ceny. Tyto kočárky koupíte už za méně než 10 tisíc korun, což je dnes vynikající cena v poměru za kvalitu, kterou vám Riko nabízí. Zastavte se u nás, a společně s vámi vyzkoušíme kočárek, který vám padne do ruky i do oka.