Top Menu
Menu

Kdo vám vypomůže s montáží nábytku, když jste na něj sami

0 Comments


Pro mnoho mužů je montáž nově zakoupeného nábytku skutečnou výzvou k prokázání šikovnosti a zručnosti, ovšem pokud je toho moc, přestává být výzva zajímavou a inspirativní činností, ale mění se ve stresující honičku, provázenou chybnými kroky a spíše smíšenými pocity z konečného výsledku. Sestavit konferenční stolek, komodu a botník bude nepochybně zábavné zpestření všedního večera, ale pokud jste se rozhodli jít do kompletní výměny nábytku v celém bytě, pak jde legrace stranou. Tehdy se vyplácí oslovit profesionály a svěřit jim to, na co sami sotva stačíte.

nábytek v pokoji

Proč je výhodné zadat montáž nábytku v Praze stěhovací firmě?

Velké a těžké díly – některé kusy nábytku, jako jsou manželské postele nebo šatní skříně, obsahují i velké a poměrně těžké komponenty. Mohou vám upadnout na zem nebo vás zranit a nevratné poškození desek pak bude v konečném provedení viditelné.

moderní nábytek

Únava – zpočátku se může zdát sestavování nábytku snadné, ale i na skutečné mistry kutily doléhá únava, a ta pak způsobí různé chybné manévry. Práci buď budete díky únavě odbývat, anebo se vám podaří něco poškodit a svého počínání pak začnete litovat. Jestliže jste si vzali velké sousto do úst, podělte se o něj se stěhovací firmou, výsledek jistě předčí vaše očekávání.

Nepřehledný návod – toto je bohužel časté úskalí moderní doby, kdy výrobci šetří výrobní náklady, kde se dá, a někdy i na nevhodných místech. Namísto přehledného návodu vám předloží cár potištěného papíru, za jehož rozluštění by se nemusel stydět ani Albert Einstein. Je-li i toto váš případ, stěhovací firma vám může být nápomocná, protože zná celou řadu postupů při montážích nábytku i bez návodu.

Když jste na to sám – nejhorší situace jsou takové, kdy nemáte nikoho, kdo by vám s montáží nábytku pomohl. Kdo je na to sám, může nadělat spoustu chyb a poškodit nábytek i v docela nevinných situacích.