Top Menu
Menu

Co si zabalit na dovolenou?

0 Comments

1. Oblečení

Samozřejmě to každého napadne jako první věc. V čem byste chodili? Trička – dlouhý a krátký rukáv, kalhoty, kraťasy, sukně, mikiny, svetry, bundy, plavky pokud se jedete někam koupat, šátky, spodní prádlo, ponožky atd.

2. Důležité doklady a peníze

Doklady v žádném případě nesmíte zapomenout, obzvlášť v případě, že jedete do zahraničí. Takže pasy, občanky, řidičák, kartičku zdravotní pojišťovny atd.
cestovní zavazadla

3. Léky

Jestli někoho z rodiny přepadne bolest hlavy, břicha nebo čehokoliv, tak byste měli býti připraveni. Může se stát vše a nikdy nevíte, jak daleko bude lékárna.

4. Drogérii

Na tento bod si potrpí obzvlášť ženy. Vezměte si sprchový gel, šampón, krémy, olejíčky na vlasy, kartáček, zubní pastu, makeup, dezinfekci na ruce, voňavku, deodorant, odličovací vodu a tampónky, hřebem, gumičky do vlasů, potřeby na holení a opalování atd. Podle vašeho uvážení.

5. Elektroniku

Kdo by ve 21. století vydržel déle než pár dní bez milovaných elektronických vymoženin? Já na tom nejsem o moc líp! Takže mobil, počítač, fotoaparát, tablet, čtečku, sluchátka ale hlavně nabíječky!
hodně barevných kufrů

6. Obuv

U tohoto bodu musíte přemýšlet, kam všude budete chodit. Je jasné, že si na pláž nevezmete teplé tenisky nebo do hor žabky! Ale jedny boty určitě stačit nebudou.

7.  Ostatní

Sem Vám napíšu věci, co mě napadli a mohli by se hodit, ale nehodí se do žádné kategorie. Repelent, osuška, slunečník, lehátko, nafukovací hračky do vody, stolní hry, baterka, pláštěnka, navigace, blok, propiska, zápalky, šitíčko

8. Pro děti

Pokud  s sebou berete i děti. Dětská kosmetika, léky pro děti, dudlíky, hračky, pleny, nočník kočárek či šátek, chůvička
Doufám, že článek pomohl a zkontrolovali jste si podle něj zavazadlo. Samozřejmě si každý vezme jiné věci podle situace, ale snažila jsem se shrnout ty nejdůležitější. UŽIJTE SI DOVOLENOU A DÁVEJTE NA SEBE POZOR!