Top Menu
Menu

A že těch poplatků je, za nájem, za výtah, za úklid kolem domu

0 Comments

Ano, ve vlastním domě tyto nebudete platit, jen za energie, které skutečně spotřebujete. A jak uvádějí ti, co se již přestěhovali do vlastní nemovitosti, je podivné, že najednou za odběr platí méně, a to jak za vodu, tak za plyn i za elektřinu. A to není všechno, v dnešní době jsou opět uzavřené školy, je podstatně omezený pohyb venku, a kdo je v bytě uzavřen se svými dětmi, zažívá rodinné stresové situace.

mobilní dům vezou

Takže, pozemek máte, nyní oslovujete úředníky o povolení stavby na svém pozemku. Ale už nyní víte to, co hodně lidí zjistilo před vámi. Je to běh na dlouhou trať. A vy byste už letošní vánoční svátky chtěli strávit ve svém, a nejen to, chcete, aby se vaše ratolesti proběhly po zahradě, kterou už nyní budujete na svém vlastním území. Takže zahrada je oplocena, stromky vysázené, jen chybí to obydlí. Nechce se vám čekat do příštího roku? Nemusíte, je zde řešení a to pořídit si mobilheim z nabídky celoročních mobilních domů lavarohouse.cz, což znamená, že tyto domy jsou obyvatelné po celý rok.

mobilní přístřešek

Je to dáno jejich konstrukcí a kvalitním zateplením. A nejen to, z nabídky si můžete vybrat i dům, který má pokoje rozdělené podle vašich představ, to abyste už konečně měli trošku soukromí před neustále vaši pozornosti si vyžadujících dětí. Pokud to nevíte, tak domy tohoto druhu, jsou vybavené vším potřebným pro normální život. To znamená plně vybavená kuchyně se sporákem, lednicí, myčkou nádobí, plně vybavená koupelna se sprchovacím koutem, pračkou. Tyto domy mají velikosti kolem plochy bytu, takže se sem toho vleze opravdu hodně a to včetně nábytku. A topidlo? Vyberete si sami, můžete mít i krb, takže děti zažijí usínání u plápolajícího ohně. Takže si vyberete podle svých požadavků toto obydlí a ihned je vám dovezené na váš pozemek a po napojení na sítě bydlíte. A příští rok můžete stavět a váš mobilní dům vám bude věrně sloužit i po kolaudaci a přestěhování se do nového domu. Můžete ho použít jako ubytování pro hosty.