Top Menu
Menu

Zapomeňte na sliby o výhodných úvěrech a zaměřte se na fakta

0 Comments

Nedejte na laciné sliby – jsou jich plné reklamní plochy. Jenže sliby se nikdo z nás nenakrmí, nikdo z nich nepostaví dům, ani vám nepomohou splatit dluhy. Když potřebujete peníze, tak potřebujete pořádnou a vstřícnou půjčku, a ne pouze laciné sliby, které nakonec nic neznamenají.
To, jak se věci ve skutečnosti mají, a komu je možné věřit, a komu naopak ne, už dost možná víte. A kdyby ne, je snadné zjistit pravdu na vlastní kůži. Jenže ještě mnohem lepší, než plýtvat zbytečně časem, je zjistit si všechny tyto věci včas, zodpovědně se rozhodnout a vyrazit pro tu nejlepší půjčku pod sluncem.
A která to je? Žádná není tak dobrá, jako nebankovní hypotéka!drobné mince, lesk
Ostatně, můžete se o tom přesvědčit sami. Na internetu je spousta informací. A jsou zde zdarma dostupné i různé online kalkulačky, které vám usnadní potřebné výpočty. Ono totiž platí, že když si chcete sjednat úvěr, tak byste si celou věc měli v první řadě dobře spočítat.
Lidé mají často pocit, že nebankovní úvěry jim nikdy nemohou nabídnout tak výhodnou úrokovou míru, jakou jim dají v bance. Ale je to skutečně pravda?
Tyto úvěry mají úroky naprosto srovnatelné s ostatními, a dokonce i s tradičními finančními společnostmi. Dokonce mohou být v některých případech i výhodnější. Nicméně, úroky nejsou všechno – poskytovatelé moc dobře vědí, že se na ně žadatelé zaměřují, takže se je snaží chytře obelstít a přilákat na nízkou úrokovou míru. O svůj zisk ovšem v žádném případě nepřijdou – schovají ho do různých poplatků a sankcí, kterým se nevyhnete.švýcarské franky, mince
A druhá věc je, kdo všechno je schopný na úvěr v bance dosáhnout? Jeho úroky jsou na plakátech vždy velmi líbivé, ale problém je v tom, že jeho podmínky dokáže splnit jen málokdo, většinou se jedná o lidi s nadprůměrnými příjmy. Všichni ostatní nakonec vyrazí do nebankovní společnosti, protože jedině tam získají půjčku na míru svým možnostem.