Top Menu
Menu

Skutečná láska

0 Comments

Těšila jsem se, že opět budu moc psát tento článek na téma láska. Láska je pro mě dost důležitý téma. A pro vás? Pro mě ano.  O lásce bych vám mohla vyprávět. Láska je něco krásného. Hlavně, když jí cítíte, tak vás vůbec nic netrápí. Říká se, že když člověk jednou začne žárlit, tak v ten moment pochopí, co je láska.

Ale proč tak ráda píšu na tohle téma? Protože je mi hodně blízké. Láska je pro mě důležitá, i když jí vidím v telenovelách, ale i v normálním životě.

piškvorky

Když mi bylo patnáct, tak jsem měla pár takových dětských vztahů, ale nikdy z toho nebyla pravá láska. Pravá láska přišla až v mých osmnáctých narozenin. Přišla náhodně a zamilovali jsme se náhodně. Bylo to krásné a ptáte se, jestli jsme spolu? Ano, stále jsme spolu, ale náš vztah začal, když mi bylo čerstvých dvacet let.  Popravdě jsem byla po prvé zamilovaná až po uši. Každému bych přála, aby poznal, co je skutečná láska.

láska

Vždy jsem si přála prožít lásku jako v telenovele, že se dva lidi zamilují a poté jsou spolu až do smrti. A co vy? Také? Já ano. Miluji telenovely, a to taky způsobuje, že si člověk dělá iluze o něčem, co ani nemusí být, ale když člověk doopravdy věří, tak se mu splní vše, na co si přijde. Už od svých prvních třináctých narozenin koukám na telenovely a vždy jsem měla nějakého vysněného svého idola. Ale v životě je to vždy úplný opak. Líbí se mi muži, co mají polodlouhé vlasy a k tomu fousy. Ale teď? Můj idol má krátké vlasy, hnědé oči a bez fousu. A to je moje láska mého života, ale vzhled neřeší všechno, protože důležité je hlavně srdce. I o tom je láska. Jaký srdce, takový člověk.

Láska je sladká, ale i slaná. Jednou je zataženo anebo slunečno. Je to odlišené. Tak ráda, bych vám popsala, co je skutečná láska, až se z toho chvěju. Ale nevím jestli, bych vám to popsala správně. Každý člověk lásku vnímá totiž jinak.