Top Menu
Menu

Rozbitý počítač? Nenecháme vás ve štychu!

0 Comments

Pokazil se vám počítač a vůbec si nevíte rady? Chcete nový nebo potřebujete navíc odbornou osobu, která za váš vše vyřeší? My vás nenecháme ve štychu! Potřebujete nutně nový počítač nebo něco jiného? A co třeba takovou tvorbu www stránek? Nebo snad zálohování dat? Jsme tu pro vás! A kdo vlastně jsme? Jsme mladá firma s týmem odborníků, kteří se nebojí pomoci za každé situace! Pracujeme pro domácnosti a malé firmy, které nás potřebují. Nemusíte se, ale naprosto ničeho bát. Máme certifikáty, které prezentujeme na našich webových stránkách.

certifikát

V dnešní době kdo nemá pořádné www stránky, tak ten jakoby ani nebyl. Proč je důležité mít kvalitní www stránky? Protože si vás potom každý rychleji zapamatuje, a to je velmi dobrá reklama, která vás posune na další příčky blíže k budoucímu zákazníkovi, a jakmile začne jeden tak se začnou přidávat i další, a pak se ani nenadějete a budete velmi rychle vydělávat. A nebo tyto řádky čte snad osoba, která potřebuje jen opravit notebook nebo pc, popřípadě tiskárnu? Děláme jak záruční tak i pozáruční servis, takže se nemusíte obávat toho, že byste o svého miláčka přišli. Nebo si snad chcete pořídit něco nového? Tuto službu také samozřejmě nabízíme. Nebo máte ve své hlavě vizi o svém e-shopu, ale ještě jste ji zatím nerealizovali?

certifikát

Nebo již nějaký máte, ale chcete zbrusu nový? Tak se obraťte na naše odborníky, a spolu už něco vymyslíme! A co takový Windows nebo Linux? Nebo antivirová ochrana? Nebo jste snad zjistili, že si nezálohujete svá data? Nemyslíte si, že by byla škoda je ztratit? Ano může se to stát během pár vteřin a následky nejsou dobré. Ale s námi takové situaci můžete rychle předejít. A kdy se na nás můžete vlastně obrátit? Jsme tu pro vás 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Takže nevadí, pokud si najednou pozdě večer vzpomenete, že potřebujete jedno nebo i více služeb, které my nabízíme. Náš servis pc Beroun vás v tom prostě nenechá! Těšíme se na vás! A brzy se nám ozvěte! Jsme tu pro vás!