Top Menu
Menu

Ochrana mobilního telefonu Huawei

0 Comments

Jedním z nejpoužívanějších předmětů je v současné době jistě mobilní telefon. Je využíván k práci, ve volném čase, ke komunikaci nebo k jiným potřebám. Jedná se o každodenní potřebu, ale při tom mnohý spotřebitel již má zkušenost, že telefon není odolný a při nešetrném zacházení se velmi snadno poškodí. Toto je zapříčiněno často požadavky zákazníků, aby telefon byl dostatečně tenký, lehký, aby se snadno nepoškrábal atd.

obal na mobilní telefon

Nejvýhodnější ochranou je pořídit si rovnou s novým telefonem také ochranné sklo a obal či pouzdro. Ochranné sklo může být jednoduché nebo tvrzené a sám vlastník telefonu je schopen si ho na mobil aplikovat. Je poměrně důležité, jelikož displej je křehký a snadno se poškodí. Pokus e tedy stane, že Vám telefon upadne a displej s přilepeným ochranným sklem se rozbije, lehce staré ochranné sklo sloupnete a nahradíte ho novým. Pouzdro je velmi účinné jako prevence poškození při pádu nebo různých nárazech. Na zadní straně má silikonovou vaničku, do které se telefon upevní a která má vyříznuté otvory pro fotoaparát, sluchátka i nabíječku. Jeho velkou výhodou je to, že je uzavíratelné na magent nebo zip a telefon je tedy chráněn v oblasti displeje. Pro mnohé je ale lepší volbou obal. Jedná se pouze o silikonovou vaničku, ve které je telefon pevně držen. Nechrání telefon tak dokonale jako pouzdro, ale přístroj kvůli němu není zbytečně velký a těžký.

pouzdro na mobilní telefon

Pokud právě potřebujete a sháníte obal na mobil Huawei, podívejte se na e-shop Módní mobil. Zde naleznete výrobky různého barevného provedení a stylu. V nabídce jsou výrobky průhledné, jednobarevné, ale i s různými motivy, takže potěšeny budou i Vaše děti. Takto můžete telefon oživit, pokud Vás již přestala bavit jeho původní barva. Váš mobilní telefon díky obalu může vydržet po mnohé roky plně funkční a v pěkném stavu.