Top Menu
Menu

Mnohem příjemnější půjčka

0 Comments

Stále se objevují zprávy o tom, jak jsou v současnosti půjčky výhodné. Jak jsou poskytovány za mnohem nižší úrokové sazby, než tomu bylo v minulosti. Ano, je tomu opravdu tak. Příznivá ekonomická situace podporuje i situaci na finančních trzích a úrokové sazby u úvěrů jsou velmi přívětivé. Ale jak to může pomoci vám, kteří jste si úvěry sjednali před mnoha lety? Můžete i vy profitovat z toho, že jsou dnes výhodnější podmínky půjček? Ano, můžete. S nebankovní hypotékou!
příprava účetnictví.jpg
Nebankovní hypotéka je velmi oblíbený produkt u klientů, kteří mají problém se získáním úvěru u běžné komerční banky. Příčin může být celá řada. Jednou z takových je problematické prokázání bonity v případě, kdy vám firma vyplácí část peněz ve formě odměn. Dalším problémem jsou příjmy získané ze zaměstnání, ve kterém nemáte klasickou pracovní smlouvu, ale některou z forem dohody. Řada žadatelů také narazí na to, že mají v registru dlužníků některý starý záznam, kdy se opozdili s placením některého z účtů. O takovém záznamu nemusí klient ani vědět. Často vzniká nedopatřením a nemá nejmenší vliv na to, jak jste schopni dostát svým závazkům v současnosti.
kelímek ledové kávy.jpg
Nebankovní poskytovatel nemá tak přísná pravidla při schvalování žádosti o úvěr, a přitom vám umí nabídnout srovnatelné podmínky splácení, jako vám nabízejí v bankách. A k tomu vám nabídne i celou řadu dalších výhod. Jeho zájmem je prosadit se na trhu, a proto se snaží o to, aby vyšel klientům co nejvíce vstříc. Nabízí proto i revoluční způsob splácení půjčky, který znáte z kontokorentních úvěrů. Můžete kdykoliv zaslat jakoukoliv výši splátky a úrok budete platit jen ze skutečného dluhu.
Vyplňte kontaktní formulář a nechce si zpracovat kalkulaci pro vaši rodinu. S novou půjčkou můžete refinancovat staré závazky a platit měsíčně mnohem nižší splátku. To vše díky nižší úrokové míře a delší době splatnosti!