Top Menu
Menu

Luxusní dorty Hradec Králové

0 Comments

V cukrárně Pink roses rozmazlíte své chuťové buňky přímo do extatických rozměrů. Můžete si vybrat od klasických dezertů po moderní zákusky. Pečeme také luxusní dorty hradec králové pinkroses.cz na objednávku s garancí použití nejlepších a nejčerstvějších surovin.

Nabízíme vám výrobu luxusních dortů pro každou příležitost. Na webu naší cukrárny pinkroses.cz je uveden email, telefon a také objednávkový formulář, kde nám můžete popsat vaši představu o požadovaném dortu a následně se domluvíme na možnostech realizace zakázky.

ovocný dort.jpg

Tvoříme pro vás například svatební dorty, narozeninové dorty, dětské dorty či dorty pro příležitost jakýchkoliv jiných výročí a oslav v moderních i klasických tvarech. Můžeme pro vás vyrobit ovocné, čokoládové, oříškové nebo krémové dorty. Na skladbě ingrediencí se domluvíme a maximálně vyhovíme vašim požadavkům.

Vzhled dortu dekorujeme například květy, pečenými makronkami, které mohou pokrývat různé nápisy dle vašich přání. Používáme marcipán, ovoce, různé typy krémů, polev nebo bonbónů. Dorty dále zdobíme zlatými nápisy, jmény a popisky, kde můžete vyjádřit své přání nebo tak můžete zvýraznit příležitost, při které byl dort vytvořen.

Na jedlý papír si vytváříme velké množství různých motivů, které můžeme na dort aplikovat. Aktuálně jsou velmi moderní pastelové barvy dortů, proto si můžete v cukrárně Pink roses vybrat ze spousty těchto barevných kombinací.

čokoládový dort.jpg

Různé typy motivů jsou vhodné například na dětské dorty. Vytvoříme pro vás dort s oblíbenými jednorožci nebo se seriálovými a filmovými figurkami. U chlapců jsou také velmi oblíbené motivy dopravních prostředků a hudebních kapel. Použít můžeme také různé předlohy zvířátek, jako jsou berušky, safari či lesní zvířata. Vše záleží na vašich prioritách a na vaší fantazii.

Ochutnejte naše luxusní dorty z cukrárny Pink roses v Hradci Králové. Děláme vše proto, aby byly naše dorty opravdu unikátní, jak chuťově, tak i vzhledem.