Top Menu
Menu

Jak stáhnout video z instagramu

0 Comments

Instagram je sociální síť z Ameriky, která dříve sloužila především pro sdílení fotek a obrázků mezi uživateli. Jelikož ale takové možnosti nabízeli i další služby, postupně svoje možnosti pro své uživatele rozšířili. Na fotky si můžete dát spoustu nejrůznějších zkrášlovacích i vtipných filtrů. Postupně přibyla možnost přidávat i krátká videa a takzvané stories, které jsou dostupné pouze 24 hodin. Do stories umisťují uživatelé jak fotky, tak krátká videa, doprovázená vlastním monologem či podkresovou hudbou.

instagram

Zatímco dříve světu sociálních sítí dominoval Facebook, nyní můžeme říct, že je to právě Instagram. Na Instagramu působí většina influencerů, kteří pro své sledující tvoří zajímavý obsah a často přijímají i placené spolupráce na propagaci různých produktů. Dosah takové reklamy je velmi účinný. Na Instagramu najdete obsah všeho druhu. Můžete tu sledovat obyčejné lidi jako jste vy, ale i spoustu českých a zahraničních celebrit, kteří se se svými fanoušky dělí o své zážitky a tvorbu. Můžete sledovat umělce v oblasti hudby, umění, tance a mnoho dalšího. Instagram je zkrátka po obsahové stránce univerzální a vybere si skutečně každý.

S možností přidávat krátká videa se objevila otázka, jak dané video stáhnout či si ho uložit? Ne každý obsah nechá uživatel na svém profilu na věky a něco si budete chtít prohlédnout i off-line, což nepůjde, jelikož pro prohlížení Instagramu potřebujete internetové připojení. Obsah Instagramu bývá často navíc originální a je malá šance, že ho seženete někde jinde. Jak tedy postupovat, pokud budete chtít stáhnout video z Instagramu?

aplikace

Jednou z možností je stáhnout si program, pomocí kterého si poté stáhnete video do počítače. Ovšem taková možnost nemusí být úplně ideální. Stahování neznámých programů je zdlouhavé, vyžaduje instalaci a můžete si do počítače zanést snadno virus i přes používaný antivir. Lepším způsobem je využít stahovač přímo v internetovém prohlížeči. Jeden takový je instagram video download Stahujvidea.cz. Stahování je zdarma a bezpečné. Můžete stahovat pouze audio nebo celé video v nejrůznějších formátech dle vaší preference.

Výhodou je, že na této stránce nebudete stahovat pouze videa z Instagramu. Na výběr je tu několik desítek platforem a sociálních sítí, z kterých lze stahovat videa a audio. Je to například YouTube, Reddit, Twitter, Twitch, Facebook, Tumblr, Tik Tok a mnoho dalších. Stáhněte si pohodlně vide a vytvořte si svou vlastní zábavu i když budete off-line.