Top Menu
Menu

Dopřejte vaší bazénové vodě chlor

0 Comments

V době letních měsíců se zpravidla všichni vyhýbáme teplu tak, jak to jenom jde. Nejlépe nás však pomáhá zchladit voda, která k létu jednoduše patří a díky tomu náš veškerý volný čas trávíme u bazénu. Na veřejných koupalištích se můžete setkat vždy s čistou a dokonale upravenou vodou, ovšem z pohodlí domova už není snadné zabezpečit to, aby byla v každém ohledu naprosto bezchybní.
Postarat byste se měli nejen o správnou úpravu pH, ale i výskyt chloru, se kterým vám hravě pomůžou chlorové tablety Techneco, díky kterým se váš problém s nedostatkem chloru stane minulostí.

Účinné během okamžiku

Tyto tablety mají za úkol postarat se o šokovou chloraci vaší vody.Slouží nejen jako jednorázová aplikace v podobě získání chlorových částic do vaší vody, ale i jako průběžná pomoc v případě, že vaše hladina chloru nebude dostačující.
Využívat váš bazén neomezeně můžete pouze v případě, že budete věnovat čas všemu, co jeho maličkost vyžaduje k tomu, abyste se mohli spokojeně koupat celé léto. Bez chemických přípravků by to však nebylo možné, takže nepodceňujte potřebu doplňovat chemii v takovém poměru, jak to situace vyžaduje.

Balení dle velikosti vaší nádrže

Ne všichni vlastníci velké zahrady mají bazén obřích rozměrů. Najdou se i menší nádrže, které splní svůj účel a jejich majitelům dokonale vyhovují i proto, že se voda v nich ohřeje v kratším časovém rozpětí a poskytne jim pohodu, kterou potřebují.

  • V závislosti od toho, jak velký máte doma bazén, si rovněž zvolte i velikost balení – tedy menší nebo větší, které vaší nádrži budou bohatě stačit k tomu, aby přinesly očividní výsledek.

tablety do bazénu

Další přípravky jsou nutností

Chlorové tablety se postarají o aktivní výskyt chloru ve vaší vodě, ale je potřeba k nim ještě zakoupit další přípravky, které budou obsahovat účinné látky k dosažení bezchybné vody. Rozhlédněte se tedy v nabídce a přidejte k nim i jiné přípravky, díky kterým budete mít vodu přesně takovou, jakou si i představujete.