Top Menu
Menu

Dokonalá dětská oslava

0 Comments

Zařídit perfektní narozeninovou oslavu pro své nejmilejší může být nelehký úkol. Zatímco nám dospělým postačí chlebíčky a láhev dobrého vína, děti vyžadují mnohem víc. Co nesmí chybět na správné narozeninové oslavě?

Výzdoba

Pestrá a veselá výzdoba je základem pro dětskou oslavu, tvoří totiž atmosféru. Základem jsou samozřejmě pestrobarevné balónky. Chceme-li aby se vznášeli, můžeme je nafouknout heliem. Pokud ovšem pořádáte oslavu venku, nezapomeňte je přivázat, ať neuletí. Kromě klasických kulatých balónků můžeme pořídit ještě balónky ve tvaru čísel, nebo nápis. Dále pak kloboučky, které si všichni účastníci nasadí na hlavu. Chceme-li si ušetřit práci s mytím nádobí, můžeme zakoupit jednorázové kelímky a tácky na motivy oblíbené pohádky, nebo jen s veselými obrázky.

balonky na nebi

Program

Důležité je vymyslet jedinečný program, díky kterému děti na oslavu jen tak nezapomenou. Kromě různých zábavných her si také můžeme pozvat na oslavu kouzelníka. Nejenže na nějakou dobu zabaví děti za vás, ale rovněž ukáže dětem zajímavé kousky, a oslava vašeho dítěte bude ze všech nejlepší. Při výběru kouzelníku si však dávejte velký pozor na to, koho si domů zvete. Amatérské kouzlení se může pokazit a zkazit tak celou oslavu. Hledáte-li profesionála ve svém oboru, vsaďte na osvědčené služby kouzelníka Martina.

Občerstvení

Občerstvení na dětské oslavě se liší od občerstvení na oslavě dospělých. Kromě dortu, který musí být samozřejmostí, zde musí být velký výběr sladkých i slaných pochutin. Pokud trvá oslava déle, nic nezkazíte ani pizzou. Nezapomínejte však na alergiky, neb oděti, jejichž rodiče si nepřejí, aby se stravovaly nezdravě. Mějte v repertoáru také ovoce a zeleninu, oříšky a jiné zdravé pochutiny. Rovněž na pití kromě džusu a limonády připravte i vodu s citronem.

dort

Hudba

Co se hudby týče, nejlepší variantou je živá hudba. Pokud však nemáte mezi přáteli nadaného hudebníka, nebo alespoň někoho, kdo ovládá nějaký hudební nástroj, budete si muset vystačit s reproduktory. Volte písně úměrné věku oslavence. Britney na třetích narozeninách bude stejně nevhodná, jako písničky Dády Patrasové na oslavě desátých narozenin.