Top Menu
Menu

Dobroty pro nejmenší

0 Comments

Každá maminka chce svojí ratolesti, vždy udělat radost něčím dobrým, sladkým i výjimečným. Dáváme ale svým dětem to, co jim neškodí na jejich zdraví? A co teprve, jak v budoucnu bojovat s obezitou, která je v dnešní době, velmi značná a to u dětí, všech věkových kategorií? Musíte jim dávat více ovoce a vitamínů, ale pravdou je, že i malá sladkost jim může prospět. Co jim tedy malého a chutného nabídnout, aby jim to neuškodilo, v rámci zdraví i obezity……

Veselé a vždy chutnají

Nabídněte svým dětem dokonalou a ovocnou chuť, která je i zdravá a obsahuje mnoho vitamínů. Takovými druhy sladkostí, jsou klasické druhy gumových cukrovinek, které věřte, že opravdu chutnají všem dětem, ale vlastně i dospělým. Mlsáme od malička a ani ve stáří, nám chuť na dobroty nechybí.

Kvalita, co není nebezpečná pro jejich zdraví

Gumové čili želatinové cukrovinky, jsou velmi prospěšné zdraví. Ale pozor! Vždy v malém množství. Co tedy obsahují?
1.      vitamíny, které děti potřebují
2.      želatina, kterou obsahují, je dobrá pro zdravý růst kloubů
3.      neobsahují žádný tuk
4.      jsou bez éček
5.      obsahují ovocnou složku
Jejich nevýhody, jaké nejsou příliš dobré pro zdraví dětí, a v budoucnu, mohou způsobit obezitu nejen u dětí.
–          cukr – je nebezpečnou složkou těchto výrobků
–          umělá barviva – mohou ovlivnit pozornost dětí
–          glukózový sirup – nemá příznivý vliv na váhu
Když budeme konzumovat tuto dětskou dobrotu jen v omezeném množství a to také dodržíme u našich miláčků, věřte, že vám nehrozí žádné negativní vlivy na zdraví. Užívejte si po troškách, veselost a dokonalou chuť, co opravdu umí jen potěšit a zahnat chuť na dobroty, jako jsou čokolády a podobně.

Ideální radost ve formě cukrovinek

Víme, že děti milují veselost, barvy i chuť. Proto jsou druhy sladkostí, jako jsou gumoví medvídci i jiné druhy želatinových bonbónů, dokonalou zábavou, co umí potěšit. Jen pozor! Vždy v malém množství. Pak si můžete být jisti, že vaše dítko nebude obézní a vy jim dáte jen to, co milují.