Top Menu
Menu

Chtěli byste domů nějaké zvíře?

0 Comments

Jsou věci, které je vždy potřeba dostatečně zvážit a rozhodně by o nich neměl rozhodovat pouze jeden z rodičů. Jednou z takových věcí, kterou by rozhodně měli zvážit oba rodiče je to, jestli jejich dítěti koupit nějaké zvíře nebo raději ne. Rozhodně by něco takového neměl rozhodnout pouze jeden z rodičů, protože by to mohlo klidně dojít tak daleko, že druhý rodič by byl natolik naštvaný, že by se rozhodl sbalit jak sebe, tak i dítě a odejít. Je jasné, že člověk, který by zůstal sám, by měl problém pochopit, co udělal špatně, ale věřte, že jsou opravdu věci o kterých je potřeba diskutovat ve dvou a rozhodně by to neměl rozhodnout jen jeden.

Bohužel se klidně můžete dostat do situace, kdy jeden z rodičů dítěti slíbí nějaké zvířátko, dítě bude počítat s tím, že jej dostane a druhý z rodičů řekne, že se nic takového konat nebude. Je jasné, že dítě začne ihned brečet, protože se na zvíře těšilo a daný rodič bude za nejhoršího, protože nechce něco takového dovolit.

dívky a pes

Většinou tím, kdo dítěti slíbí nějaké zvíře, je otec. Pokud se ale matka stará o dané dítě a ještě o dítě, které je mladší, je jasné, že nebude mít ještě čas na to, aby se starala ještě o nějaké zvíře. Takové zvíře je vhodné například tehdy, když jsou děti už starší a je na něco takového více času. Pokud ale máte dvě malé děti a to například ve věku 5 a 2 let, je jasné, že takové zvíře nebude ideální.

Mnohdy právě otcům nedochází, že je matka na spoustu věcí sama a kdyby se ještě měla starat o nějaké zvíře, neměla by čas už vůbec na nic jiného. Některé maminky dokonce uklízejí až v noci, kdy konečně všichni spí a ona má na něco takového čas. Muž mnohdy něco takového nevidí a je kolikrát schopen se hloupě zeptat, jestli daná žena někdy uklízí.

žlutá kuřátka

Mnoho žen má občas pocit, že muži nad věcmi nepřemýšlí a řeknou danou myšlenku ještě dříve, než se nad ní zamyslí. Tento pocit má čím dál více žen a je možné, že na tom něco bude.

Pamatujte na to, že než něco slíbíte, je potřeba to probrat s vaší polovičkou, protože na tom hodně záleží.