Top Menu
Menu

Bydlení jako klícka

0 Comments

Samozřejmě si to lépe budou pamatovat ti mladší, kteří k tomu přišli teprve nedávno. Ale všichni si jistě vzpomenou, jak vlastně začali plánovat co všechno a jak bude vypadat. Tamhle bude to a tamhle ono. A ty krásné spory o tom. Pokud tyto ovšem nevyvrcholily hádkou a házením věcí na hlavu, jistě to bylo krásné. Nyní je již byt hotov, zařízen, a každému se líbí. Komu ne, nahlas to neřekne. Proč také. Ani já bych to neříkal.

pokoj

To je každého věc, jak si to zařídí. Vím, že ostatním by se nelíbilo u mne, protože i já mám svůj vkus. Lépe řečeno nevkus, návštěvy, pokud ještě nějaké jsou se u mne probíjejí mačetou, protože to u mne vypadá jako v džungli. Spousta rostlin no. Bytového architekta by trefil šlak již ve dveřích. Atrapó, pardon, apropó, kdo je to vlastně ten bytový architekt?

Inu je to člověk, který vystudoval školu a má příslušné zkoušky. Udržuje si přehled o tom, co je momentálně moderní a co se tak dává do interiérů. A pozor, tím má také samozřejmě i přehled o cenách. To je věcička k nezaplacení.

zařízená místnost

Spousta lidí totiž neví, jak byt zařídit. Ne, že by neměli vlastní názor, to mají, ale nejsou si jistí, jak to všechno udělat. A proto si na to mohou někoho sehnat.

Bytový architekt z Prahy jim může pomoci hlavně při rozhodování a následně také při umístění jednotlivých prvků. Nebude to dělat svévolně, pochopitelně, byt je to jeho klienta a on musí na něj stále brát ohled. Proto dochází k neustálým konzultacím, kde se snaží oba lidé najít to nejlepší řešení. Architekt ví, kolik do toho míní jeho klient investovat prostředků a času a tím se vlastně řídí. Minimálně z toho musí vycházet. Další práce je již jen to vše uvést v praxi, a to vše by měl správný bytový architekt zařídit. On totiž ví kam co přijde a jak to bude v budoucnosti vypadat. Proto se jeho spolupráce všeobecně doporučuje.